WYNIKI II ETAPU (PÓŁFINAŁU)
IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kanadzie
Discover Canada 2023
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom półfinału, a szczególnie dwunastu finalistom!
Dziękujemy uczniom za ogromny wkład pracy oraz nauczycielom, którzy wsparli uczniów w przygotowaniach do konkursu. Zachęcamy gorąco tych, którzy nie zakwalifikowali się do finału, do udziału w konkursie w przyszłym roku.
Wszystkie informacje dotyczące III etapu zostaną zamieszczone na naszej stronie w specjalnej zakładce. Zakres materiału do III etapu zostanie opublikowany 22.12.2022.
Komisja Egzaminacyjna ma zaszczyt ogłosić wyniki półfinału konkursu Discover Canada 2023.
Dwanaścioro uczennic i uczniów z poniższej listy zakwalifikowało się do finału konkursu.
Imię | Nazwisko | Szkoła | TEST | ESEJ | Punktacja końcowa | |
1 | Hanna | Szczykutowicz | Zespół Szkół nr 1 w Żorach | 12,5 | 94 | 106, 5 |
2 | Przemysław | Borecki | I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Częstochowie | 14 | 88 | 102 |
3 | Mateusz | Kiełt | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu | 16 | 85 | 101 |
4 | Laura | Konopka | Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie | 13 | 88 | 101 |
5 | Maja | Broniszewska | III Liceum Ogólnoształcące im. dr Władysława Biegańskiego w Częstochowie | 15 | 85 | 100 |
6 | Krystian | Chyliński | Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie | 9 | 85 | 94 |
7 | Julia | Midura | Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr1 w Mielcu | 8 | 86 | 94 |
8 | Agata | Fabiańczyk | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiu | 18 | 76 | 94 |
9 | Michał | Silski | I Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu | 13,5 | 76,5 | 90 |
10 | Anastazja | Olech | Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu | 11 | 77 | 88 |
11 | Julia | Kilian | IV Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie | 11 | 77 | 88 |
12 | Klaudia | Mrozik | XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie | 5 | 79 | 84 |
Wyniki pozostałych uczestników:
13 | Amelia | Czajkowska | Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie | 15 | 67 | 82 |
14 | Natalia | Kasperek | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Gustawa Morcinka w Rudzie Śląskiej | 7 | 74 | 81 |
15 | Selena | Mazur | III Liceum Ogólnoształcące im. dr Władysława Biegańskiego w Częstochowie | 7 | 74 | 81 |
16 | Zuzanna | Paśko | Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku | 7 | 73 | 80 |
17 | Marcin | Dorczyński | II Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. A. Frycza Modrzewskiego w Rybniku | 6 | 74 | 80 |
18 | Magdalena | Mirowska | I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Jaworznie | 11,5 | 68 | 79,5 |
19 | Filip | Hejzyk | Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara w Kolbuszowej | 7 | 70 | 77 |
20 | Jagoda | Gańczorz | Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku | 4 | 74 | 78 |
21 | Agata | Bunio | II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach | 6 | 70 | 76 |
22 | Szymon | Wojciechowski | XIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Piotrowiczowej w Łodzi | 3 | 73 | 76 |
23 | Sophia | Moulaoui | I Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi | 6,5 | 68 | 74,5 |
24 | Joanna | Klimczyk | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Gustawa Morcinka w Rudzie Śląskiej | 7 | 67 | 74 |
25 | Iga | Sałasińska | Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie | 5,5 | 68 | 73,5 |
26 | Nikola | Żmudka | I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej | 8 | 64 | 72 |
27 | Weronika | Pindel | I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej | 5 | 65 | 70 |
28 | Miłosz | Cholewa | Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr I w Opolu | 9 | 59 | 68 |
29 | Julia | Wilkans | II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach | 6 | 61 | 67 |
30 | Klaudia | Kwaśniewska | II LO im. A. Mickiewicza w Skarżysku Kamiennej | 6 | 60 | 66 |
31 | Maja | Kaczmarzyk | I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej | 5 | 60 | 65 |
32 | Wiktoria | Przeliorz | Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr I w Opolu | 7 | 57 | 64 |
33 | Tobiasz | Liszka | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu | 4 | 60 | 64 |
34 | Kacper | Ciszewski | I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Częstochowie | 4 | 59 | 63 |
35 | Anna | Chorągwicka | Zespół Szkół nr 3 w Rybniku | 3 | 57 | 60 |
36 | Adam | Kutyła | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu | 0 | 56,5 | 56,5 |
37 | Paweł | Chudzicki | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach | 3 | 52 | 55 |
38 | Kinga | Hendzlik | IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Częstochowie | 7 | 45 | 53 |
39 | Oliwier | Urbański | IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Częstochowie | 3 | 46 | 49 |
40 | Iga | Głowacka | IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Częstochowie | 6 | 40 | 46 |
41 | Kaja | Przewoźniak | XIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Piotrowiczowej w Łodzi | 2 | 39 | 41 |
42 | Marcin | Siemionko | Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu | 7 | 31 | 38 |
43 | Bartosz | Pieczek | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu | 4 | 33 | 37 |
44 | Jan | Cieliczka | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu | 0 | 33 | 33 |
45 | Mikołaj | Jarowicki | Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie | 3 | 16 | 19 |
46 | Nikodem | Cebula | XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi | 4 | 0 [Essay on unselected topic] |
4 |
47 | Mateusz | Kościarz | Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie | 2 | 0 | 2 |